MERTEM GIDA TEKNOLOJİLERİ A.Ş

1 +90 216 572 20 96
2 +90 532 322 41 97
3 mertem@mertem.com.tr

Dudullu OSB Esenkent Mah. Azade Sk. Resul Han No: 17 kat 4 Ümraniye / İstanbul

Çalışma Saatleri

Hafta içi.:: 8:00 - 18:00
cumartesi: 8:00 - 17:00
Pazar:08:30-17:00

Hakkımızda

 • Mertem Gıda Endüstri Teknolojileri ve Makinaları Mümessilik Paz. A.Ş.  1997 yılında İstanbul’da kurulmuş olan gıda sanayi başta olmak üzere küçük ve orta ölçekli işletmelere kendilerini yenileyebilmeleri ve pazarda rekabet edebilmeleri için üstün teknoloji makineleri ve ambalajları konusunda destek veren Türk  geleneksel ürünlerinin  endüstriyele çevrilmesi ve ihracat yapılması konusunda öncülük yapan bir kuruluştur.

  Firmamız dünyada  geliştirilen yeni teknolojileri sıkı takip etmekte ve teknolojilerin Türkiye’ye uyarlanmasında etkili rol aynamaktadır.

  Bunun yanı sıra, özellikle unlu mamuller sektörüne yönelik; hamur içi doldurma ve şekillendirme, geleneksel yufka, börek baklava lavaş , donut kruvasan, simit , krep , çöp şiş, yumurta kırma   poğaça, kurabiye, pasta, dondurma külahları ve gofret üretim hatları, hazır gıda, pastacılık ve dondurma sektörü için ambalaj malzemeleri, paketleme makineleri de firmamızın üretim alanına detaylı olarak  girmektedir.

   Bu vesileyle  Türkiye’de üretim ve imalat yapmak , fabrika kurmak isteyenler için  birbirinden farklı özel projelerin yerli üretim malzemeleri ve ürün portföylerini üretim fabrikamızdan temin edebilmektedirler.

   Kısacası Mertem Gıda Endüstri Teknolojileri ve Makinaları Mümessilik Paz. A.Ş. Türk halkının kendi mutfak kültürüne uygun gıda üretim makinelerini, sizin hazırladığınız projelerinizi gerçekleştirmek için teknolojiyi kullanmanıza ve sektörünüzde yükselmenize aracı oluyor.

   Siz; ne üretmek istediğinizi söyleyin, biz sizin için gerekli çalışmaları yapalım ve anahtar teslim imalathaneyi size sunalım. Ayrıca ürününüz ne olursa olsun kalkınmanızı, piyasaya en iyi şekilde tutunmanızı sağlayarak müşteri memnuniyetinizi  en yüksek şekilde sağlamlaştıralım.

   FİRMAMIZ, ÜRETİM HATTINIZ  İÇİN GEREKEN BİLUMUM TEKNOLOJİYİ VE MAKİNALARI ÜRÜN GELİŞTİRME ANAHTAR TESLİM KURMAKTADIR.


  ‘’ Siz Hayal Edin Biz Üretelim’’******

MERTEM GIDA TEKNOLOJİLERİ A.Ş
Dudullu OSB Esenkent Mah. Azade Sk. Resul Han No: 17 kat 4 Ümraniye / İstanbul
+90 216 572 20 96
+90 532 322 41 97
mertem@mertem.com.tr
TOP